ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ağustos 2013 Cumartesi 17:59

Demir, evi yanan bürokrata geçmiş olsuna gitti

Demir, evi yanan bürokrata geçmiş olsuna gitti


Samsun'da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında Müşavir olarak görev yapan Ahmet Arslan’ın evinde çıkan yangın sonrası Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Arslan ailesinin evine giderek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

13 yıl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Samsun İl Müdürü olarak görev yapan ve daha sonra Bakanlık Müşaviri olarak atanan Ahmet Arslan’ın İlkadım İlçesi Cedit Mahallesi'ndeki evinde beyaz eşyanın alev alması sonucu yangın çıktı. Olayı duyan AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte evi yanan Ahmet Arslan'ı ziyaret etti. Arslan, yangının evdeki buzdolabından kaynaklandığını ve kısa sürede evi tamamen sardığını söyledi. Evin yanan yerlerini Demir'e gösteren Arslan, "Sahurdan sonra yattık. Yaklaşık bir saat sonra evin yandığını gördük. Çocukları da kaldırıp, evi terk ettik. İtfaiye ekipleri gelerek, yangına müdahale etti. Ne yazık ki, canımızı zor kurtardık. Eşyalarımızın çoğu yandı. Allaha şükür bizlere bir şey olmadı. Bizleri bu acılı günümüzde yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ederim." dedi.

Yangının büyüklüğüne rağmen aileden kimseye bir şey olmamasının mucize olduğunu söyleyen Demir, "Samsun'da oldukça başarılı ve güzel hizmetlere imza atan bir bürokratımızın başına elim bir kaza geldi. Yangın haberini alır almaz buraya geldik. Küçük çaplı bir yangın olduğunu düşünüyordum fakat neredeyse evin tamamı ve eşyalar küle dönmüş. Bu büyük faciadan, can kaybı olmadan çıkılması Allah'ın takdiridir. Siz gibi başarılı bir bürokratın arkasında, milletin hayır duası var. İnşallah kısa sürede toparlanır ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER