ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2014 Perşembe 12:56

Çukurova GİAD'dan Emniyet Müdürü'ne ziyaret

Çukurova GİADdan Emniyet Müdürüne ziyaret


Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Adana Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Cengiz Zeybek'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Ziyarete, GİAD Başkanı Sakarya'nın yanı sıra, Genel Sekreter Kazım Tosun, Sayman Hakan Burç, Yönetim Kurulu Üyeleri Efsun Erkemen ve Rafet Milli katıldı. Yönetim kurulu, dernek tarihçesi ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Sakarya, Adana'nın tanıtımı, ekonomisinin canlanması, yatırımların gelmesi için birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

Adanalı olduğunu, memleketinde görev yapmanın kendisini ayrıca heyecanlandırdığını ve mutlu ettiğini bildiren Emniyet Müdürü Zeybek de şehrin güven ve huzuru için çalışacağını, sivil toplum örgütlerinin ve halkın desteğiyle daha huzurlu bir Adana, daha mutlu Adanalıların sağlanacağını söyledi. Hizmette ortak paydanın Adana'ya katkı olduğunu ifade eden Zeybek, "Adana'ya katkı koymaya çalışanlara yardımcı olmak, yanlarında yer almak bizi mutlu eder." dedi.

Çukurova GİAD Başkanı Sakarya, Zeybek'i, 25 Şubat'ta yapılacak Londra'nın efsane Belediye Başkanı Ken Livingstone ile Dubai'nin gelişiminde, bugüne gelmesinde büyük rolü bulunan Saeed Al Muntafiq'in katılacağı toplantıya da davet etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER