ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Mart 2014 Pazar 18:23

Çocuk ve Umutevleri’nde kalan çocukların Erciyes keyfi

Çocuk ve Umutevlerinde kalan çocukların Erciyes keyfi


Kayseri’deki Çocuk ve Umut Evleri’nde kalan çocuklar, hayırsever işadamı Abdullah Keskınkılıç ile eşi Ayten Keskinkılıç’ın ev sahipliği yaptığı programda Vali Orhan Düzgün, eşi Gül Düzgün ve bazı misafirlerle birlikte Erciyes’te kahvaltı yaptı.

Kayseri Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı 6 çocukevi ile 1 umutevinde kalan 36 çocuk ile Erciyes’te bir araya gelen Vali Düzgün ve eşi Gül Düzgün, birlikte kahvaltı yaptığı çocuklarla sohbet ederek okul ve dersleri hakkında bilgiler aldı ve gelecek planlarına ilişkin tecrübelerini paylaştı. Kahvaltının ardından Erciyes Kayak Merkezi'nde çocuklar karda eğlendi. Vali Düzgün ile eşi Gül Düzgün’ün de bir süre eşlik ettiği programda, çocuklar kızaklarla kayak yaptı, bazıları kayak öğretmenlerinden ilk kayak dersini aldı, gondola binerek Erciyes’in keyfini yaşadı.

Çocuk ve Umutevleri’nde kalan çocukların doyasıya eğlendiği programa Vali Yardımcısı Yasemin Özata Çetinkaya ve eşi Temel Çetinkaya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ve eşi Filiz Yalçın, Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve eşi Müesser Aydın ile hayırsever işadamı Abdullah Keskınkılıç ile eşi Ayten Keskinkılıç da katıldı.
KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER