ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mart 2014 Perşembe 12:00

CHP’li Uysal'dan engellilere hayat kolaylığı sözü

CHPli Uysaldan engellilere hayat kolaylığı sözü


CHP Muratpaşa Belediye başkan adayı Ümit Uysal, engellilerin yaşam alanlarını kolaylaştırmak için her şeyi yapacaklarını söyledi.

Türkiye Sakatlar Derneği Antalya Şubesi’nde engellilerle buluşan CHP’li Uysal, yaşam şekli ve dünya görüşü ile engellilerle her zaman iç içe olduklarını ifade etti. Uysal, “Şehrin ortak kullanım alanlarının nasıl tanzim edileceği, engellilerin daha rahat nasıl kullanabileceği hususunu değerlendireceğiz. Her zaman derneğimizle fikir alışverişi içinde olarak engellilerin sosyal hayatla bütünleşmesi için çaba harcayacağız.” dedi.

Antalya Şube Başkanı Mehmet Karavural da ziyaretten memnuniyetini dile getirerek, başkan adayı Uysal’dan 45 gün içinde projelerini paylaşmak için randevu sözü aldı.

AESOB YÖNETİMİ İLE BULUŞTU

Uysal ve CHP Muratpaşa Meclis üyelerinin ikinci adresi ise Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AESOB) oldu. Uysal, kent ekonomisinin ana unsurunu esnafların oluşturduğunu belirtti. AESOB yönetimine temiz siyaset adaletli yönetim anlayışının detaylarını aktaran Uysal, “Belediye bütçe ve hesaplarının online olarak vatandaşla paylaşılabildiği bir sistem kuracağız. İnsan odaklı projelerle bireylerden mahalle konseylerine sivil toplum örgütlerinden meslek odalarına kadar ortak akıl yaratarak birlikte yönetim felsefesini hayata geçireceğiz.” diye konuştu.




KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER