ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Haziran 2013 Cumartesi 20:18

CHP'li Bayraktutan Mudanya'da hemşerileriyle buluştu

CHPli Bayraktutan Mudanyada hemşerileriyle buluştu


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Mudanya’nın Güzelyalı Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu.

Mudanya’da Rüştü Cozlan başkanlığındaki CHP İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaretler kapsamında, önce ilçe binasında partililerle bir araya gelen Uğur Bayraktutan, daha sonra Artvinlilerin yoğun yaşadığı Güzelyalı Mahallesi’nde hemşehrileriyle buluşarak hasret giderdi.

Güzelyalı’nın Merkez Kahvehanesi'nde vatandaşlara hitap eden Bayraktutan, CHP olarak her hafta bir ilde yaptıkları ziyaretler kapsamında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirtti. Vatandaşların dertlerini sıkıntılarını yerinde dinlemek için milletvekillerin bu hafta sonu Bursa’nın ilçelerinde çalışmalar yaptıklarını ifade eden Bayraktutan, halk buluşmalarında, ülkenin içinde bulunduğu durumdan memnun olup olmadıklarını sorduklarını söyledi. Bayraktutan, vatandaşın muzdarip oldukları konuları Salı günü açılacak Parlamento'da dile getireceklerini sözlerine ekledi.

Bayraktutan’ın, Güzelyalı’daki halk buluşmasında İl Başkan Yardımcısı Denizhan Sezgin, Kadın Kolları Başkanı Sevtap Esen ile İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri de hazır bulundu. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER