ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Mart 2014 Salı 13:42

CHP’li aday Borsa’yı ziyaret etti

CHPli aday Borsayı ziyaret etti


CHP Çarşamba Belediye başkan adayı Sinan Yaşar, CHP Çarşamba İlçe Başkanı Süleyman Bilici ve partililer, Çarşamba Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler.

Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Borsa Meclis Başkanı Nurettin Öztekin, Borsa Yönetim Kurulu üyeleri ve Borsa Meclis üyeleri, partilileri meclis salonunda ağırladı. 30 Mart yerel seçimler öncesinde Çarşamba Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Çarşamba Belediye başkan adayı Sinan Yaşar, “Öncelikle bizi kabul ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum." dedi. Çarşamba’da bütün belediye başkanlarının ilçe için yaptıkları hizmetler olduğunu kaydeden Yaşar, “Şimdi ilçemizin hizmetlerine 5 yıl için biz talibiz. Bizim de Çarşamba için projelerimiz var. Seçildiğimiz takdirde belediyenin imkânlarıyla ilçemize hizmet etmek istiyoruz.” diye konuştu.

Çarşamba Ticaret Borsa’sı adına konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, CHP Çarşamba Belediye başkan adayı Sinan Yaşar’a ve partililere çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretten tüm Borsa adına duydukları memnuniyeti ifade eden Yılmaz, demokratik bir ortamda geçen seçim çalışmalarının sonunda her şeyin Çarşamba için olacağını söyledi. Konuklarına Çarşamba tarihi kıvratması ikram eden Başkan Yılmaz, daha sonra Borsa binası önünde CHP’liler ve Borsa üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER