ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2014 Çarşamba 16:35

CHP Yüreğir adayı seçilirse...

CHP Yüreğir adayı seçilirse...


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüreğir Belediye başkan adayı Orhan Bayram, halkın kolay ulaşması için belediyedeki tüm makam odalarının kapılarını sökeceğini söyledi.

CHP Yüreğir adayı Orhan Bayram, seçimli kazandıklarında halkın kolay ulaşması için Belediye Başkanı’nın da dahil makam kapılarını sökeceklerini belirterek, “30 Mart’ta tornavidaları alıp gelin. Makam kapılarını beraber sökelim.” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Mobilyacılar Sitesi’ni ziyaret eden Bayram, buradaki işyeri sahipleri ve çalışanlarla sohbet etti. Orhan Bayram ardından da Yüreğir Osmaniyeliler Derneği’ne konuk oldu. Yenidoğan Mahallesi’ndeki dernek binasında vatandaşlarla sohbet eden Bayram, bazı vatandaşların ‘Mevcut başkana ulaşmak için 9 kapıdan geçmemiz gerekiyor.” demesi üzerine : “Biz belediyeyi halkla yöneteceğiz. Halktan gizli, saklı hiçbir işimiz olmayacak. Bu nedenle vatandaştan kaçmamıza gerek yok. Bizim ‘başkan burada yok’ diye yalan söyletilen sekreterlerimiz de olmayacak. Belediyede ne kadar makam odası varsa kapılarını sökeceğiz. Bu kapıları bahçeye koyup ibreti alem için sergileyeceğiz. Vatandaşın bize ulaşmaması için kapalı kapılar ardında saklanmayacağız.” şeklinde konuştu

30 Mart’taki yerel seçimlerinin hizmet vermeyenlerden kurtulmak için bir şans olduğunun altını çizen Bayram, “O şans, Yüreğir’in öz evladıyla sizin ayağınıza geldi. Aynı hatayı bir kez daha yapmayın. Bir beş yılımıza daha yazık olmasın. Bu seçimler CHP ile AKP arasında geçecek. Oylarımızı bölmeyelim, CHP’de birleşelim.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER