ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ekim 2013 Salı 16:19

CHP iktidara hazır ve inanmış bir partidir


CHP Acıpayam İlçe Başkanlığı tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir program düzenlendi. Programa Muğla Milletvekili Tolga Çandar, Serinhsar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkez İlçe Başkanı Ömer Yurtseven, Denizli Büyükşehir belediye başkan aday adayları Nadi Kılınçarslan ve Kazım Arslan, Acıpayam belediye başkan aday adayı İlhan Özcan, belde belediye başkanları, çok sayıda partili ve diğer vatandaşlar katıldı. Çandar’ın söylediği mahalli türkülere programa katılanlar eşlik etti.

Daha sonra bir konuşma yapan Milletvekili Çandar, bayramların kutlanmasının engellenmek istediğini iddia ederek, "Biz Yunanistan’ın kurtuluşunu mu kutluyoruz? Kendi cumhuriyetimizin kuruluşunu kutluyoruz. Bunlar nasıl insan? Memleket kuruverdi Mustafa Kemal Atatürk; bugün sen o başbakanlık koltuğunda oturuyorsan, o bakanlık koltuğunda oturuyorsan Mustafa Kemal Atatürk’e borçlusun." dedi. Seçim çalışmalarına da değinerek, "Kenetlenmiş, iktidara inanmış bir CHP var. CHP, iktidara hazır bir partidir. CHP bu talan rejimine, bu soygunculara dur diyecek. On yıl bu ülkeyi Ortaçağ karanlığına mahkum edebilmek için uğraştılar. Artık dur deme zamanı geldi." şeklinde konuştu.

Özcan ise yerel seçimlerde halkın partiye değil, adaya oy verdiğini söyledi. Geçen yerel seçimde Acıpayam genelinde belediyelerin çoğunluğunu muhalefetin kazandığını hatırlatarak, "Acıpayam belediye başkanlığını CHP fark atarak kazanacaktır. Vatandaşlarla görüştüğümüzde bu enerjiyi onlarda görüyoruz." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER