ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 12:46

Ceyhan’da tapu sevinci


Ceyhan Belediyesi öncülüğünde inşa edilen Oğuzeli ve Türkmeneli Toplu Konutları’nın tapuları düzenlenen törenle hak sahiplerine teslim edildi.

Namıkkemal Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve toplam 137 daireden oluşan Oğuzeli ve Türkmeneli Toplu Konutları’nda evi olan vatandaşlar tapularını almanın sevincini yaşadı.
Topu dağıtım törenine katılan Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, toplu konut atağının Ceyhanlı müteahhitlere de örnek teşkil ettiğini belirtti. Başkan Sözlü, “Yapımına 2006’da başlanan ve iki yıl gibi bir sürede tamamlanan Oğuzeli Konutları ile 2007 yılında başlanan Türkmeneli konutlarını da üç yılda teslim etmiştik. Bugün burada evlerinde oturan vatandaşlarımızın tapularını da teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Başkan sözlü, Ceyhan’da konut ihtiyacına cevap vermek adına sağlam, nitelikle ve neredeyse maliyetine inşa edilen konut üretiminin devam ettiğini belirterek, “Ceyhan’da kendi dönemimizde başlattığımız 1. Ceyhunkent Konutları, 2. Ceyhunkent konutları ve şuanda inşaatı devam eden 3. Ceyhunkent konutlarıyla hemşerilerimizin ev sahibi olmasını sağlıyoruz. İnşallah hak sahibi vatandaşlarımız yeni yuvalarında mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürürler.” dedi.
Daha sonra Başkan Sözlü tarafından hak sahiplerine tapuları dağıtıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER