ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 15:36

Çarşambalılardan Türkmenli'ye ziyaret


SAMSUN (CİHAN)- Samsun Çarşambalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu, İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli'yi ziyaret etti.

Samsun'da faaliyetlerini sürdüren Çarşambalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Levent Özden, Savaş Gömeç, İsmet Gülşen ve Erdem Zorlu, İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli'yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Çarşambalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu, dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek, ''Çarşamba geçmişten günümüze Samsun'la bütünleşmiştir. Çarşambalılar geçmişten bugüne Samsun'un ekonomisinde, sosyal ve kültürel hayatında, siyasetinde, bürokrasisinde her alanda önemli görevler almışlardı. Devraldığımız bayrağı daha iyi noktalara taşıyacağız.'' dedi.

İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli ise Samsun'da faaliyetlerini sürdüren Çarşambalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu ve yönetim kurulu üyelerine ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, görevlerinde başarı diledi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER