ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 12:16

Çankırı'da birinciler Maltepe'den

Çankırıda birinciler Maltepeden


Çankırı Özel Maltepe Dershaneleri, Lisans Yerleştirme Sınavları'nda (LYS) bütün puan türlerinde birinci çıkardı. Dershane öğrencilerinden Muhammed Ceylan, MF'nin tüm dallarında il 1.'si ve MF-3 alanından aldığı 543,268 puanla Türkiye 84.'sü oldu.

Muhammed Ceylan, başarısı ile ilgili yaptığı açıklamada, başarıyı kazanmasında emeği geçen, başta ailesi olmak üzere dershane ve okul hocalarına teşekkür etti. Ceylan, "Dershanemiz tarafından uygulanan sistemli çalışma programları, kaliteli yayınlarla sınava hazırlanmam ve rehber hocamın yönlendirmeleri bana başarıyı getirdi. Ayrıca, dershanemin yapmış olduğu Türkiye geneli denemelerle Türkiye’deki seviyemi görme imkanına sahip oldum." diye konuştu.

Dershane Müdür Yardımcısı Yıldırım Aydın da dereceye giren öğrencileri altınla ödüllendirerek, dershane ve milli eğitim öğretmenlerine teşekkür etti. Sınav'da dereceye giren isimler ise şöyle: "LYS MF dalında Serra Nur Çağlar Türkiye 181.'si, il 2.'si, Büşra Canbaz il 3.'sü, TM-1 alanda 1.'liği Serra Nur Çağlar, 2.'liği Münevver Karaman, TS-2 alanında 1.'liği Onur Yıldırım kazandı. Dershane, bu sonuçlar ile tüm dallardaki derecelerde birincileri çıkarmış oldu."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER