ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 16:05

Büyükşehir'den Ovaazatlı'ya 2 otobüs

Büyükşehirden Ovaazatlıya 2 otobüs


Bursa Büyükşehir Belediyesi, otobüs filosu içinde yedek olarak bekleyen 2 otobüsü, tüm bakım ve modernizasyon çalışmaları yapıldıktan sonra Mustafakemalpaşa’nın Ovaazatlı Belde Belediyesi’ne hediye etti.

    Daha önce Muş Belediyesi’ne 4 adet otobüs hediye eden Bursa Büyükşehir Belediyesi, Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Ovaazatlı beldesinden gelen otobüs talebine 2 araçla yanıt verdi. Büyükşehir Belediyesi otobüs filosu içinde yedek olarak bekletilen 2 otobüs, tüm bakımları ve modernizasyon çalışmalarını yapıldıktan sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından Ovaazatlı Belde Belediye Başkanı İlhan Gürkaş’a teslim edildi.

    Büyükşehir Belediyesi olarak yatırım bütçesinin yüzde 70’ine yakın bir bölümünü ulaşıma ayırdıklarını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, büyükşehir sınırları dışında kalan ilçe ve beldelerden gelen her talebi de karşılamak için büyük çaba harcadıklarını söyledi. Mustafakemalpaşa’nın Ovaazatlı Belde Belediyesi’nin de ulaşım konusunda araç yönünden sıkıntı yaşadığını diye getiren Başkan Altepe, “Araç parkımızda yedek olarak bekleyen 2 otobüsün atıl duruma düşmemesi için bu araçları tüm bakımları ve yenileme çalışmaları yapıldıktan sonra Ovaazatlı’ya hediye ediyoruz. Ovaazatlı halkının hem belde içinde hem de belde ile Mustafakemalpaşa arasında ulaşımlarını sağlayacak olan otobüslerimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

    Ovaazatlı Belde Belediye Başkanı İlhan Gürkaş da 2 otobüsün belde halkına hizmet edeceğini kaydetti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER