ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ağustos 2013 Çarşamba 11:56

Büyükşehir Sanat TIR'ı Kürkçüler'de


Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan sanat TIR’ı, etkinliklerine Sarıçam ilçesine bağlı Kürkçüler Müminler Mahallesi’nde devam etti.

‘Gün Kardeşlik Günü’ sloganıyla yola çıkan Sanat TIR’ının etkinliğinde vatandaşlar Büyükşehir Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a büyük ilgi gösterdi. Özellikle çocukların büyük ilgi gösterdiği Zihni Aldırmaz, Meclis Üyesi Ömer Seyfettin Turan, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve mahalle muhtarlarıyla birlikte vatandaşları selamladı. Binlerce kişinin takip ettiği etkinliklerde konuşan Zihni Aldırmaz, “Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Muhteşem bir tablo. Özellikle hanımların çoğunlukta olması memnuniyet verici. Çünkü hanımların sahip çıktığı her şey başarılı demektir.” dedi.

Kürkçüler’e gelirken verilen hizmetlerin bir listesini aldığını kaydeden Zihni Aldırmaz, “Buraya önemli hizmetler yapmışız. Beldenin girişine sinyalizasyon yaptırdık ve kazaların önüne geçtik. 10 kilometre kadar yol yaptık. Altyapı hizmetlerini getirdik. Gençlerimiz için spor tesislerini yeniledik. Adana’ya 32 köprü yaptık, iki köprü de buraya yapacağız.” şeklinde konuştu. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği Zihni Aldırmaz, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Etkinlikler kapsamında da bando ve Türk Halk Müziği konserinin ardından film gösterimi yapıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER