ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Rüzgarlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Ekim 2013 Çarşamba 21:56

Büyükşehir Belediyesi personeli bayramlaştı


Erzurum Büyükşehir Belediyesi personeli, düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Şahin Düğün Salonu’ndaki bayramlaşma törenine Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, belediye meclis üyeleri, ESKİ Genel Müdürü Remzi Ertek, HAK-İŞ Erzurum Şube Başkanı Erol Aksakal, daire başkanları, muhtarlar, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve belediye çalışanları katıldı. Başkan Küçükler, günün anlam ve önemini belirten konuşmasında, bayramların insanları birleştiren önemli günlerden biri olduğunu söyledi. Küçükler, şöyle dedi: “Birlik ve beraberliğimize vesile olan bu güzel günler çok önemlidir. Kurban Bayramı Allah’a yaklaşmak demektir. Kurban, büyük bir ibadettir. Birçok Müslüman kardeşimiz dün itibariyle hacı oldu. Onları da tebrik ediyoruz. Dini ve milli bayramlarımız, birlik ve beraberliğimiz için önemli günlerdir. Bugünlerde daha çok birbirimizi sevmeliyiz, birbirimize daha çok yardımcı olmalıyız. Daha nice mutlu gün ve bayramlara afiyet içerisinde ulaşırız. Bu vesileyle Hemşehrilerimizin mübarek gününü kutluyor ve esenlikler diliyorum.”

Şehrin her bir noktasına hizmet götürdüklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, kentin her bir noktasında Büyükşehir’in mührünün bulunduğunu vurguladı. Başkan Küçükler, şöyle devam etti: “Belediye olarak birçok hizmeti tamamladık. İnşallah eksik olan hizmetleri de tamamlayacağız. Muhtarlarımız ve çalışanlarımızla hep birlikte büyük bir aileyiz. Bu şehrin birçok problemini çözen bir ekibiz. İnşallah bu güzel çalışmalar her daim olur. Halkımıza güzel hizmetler sunuyoruz, sunacağız da… Şu an itibariyle tamamlanmış ve hizmete hazır hale gelen birçok yatırımımız var. Şükürler olsun şehrin her bir bölgesine gittiğimizde belediyenin hizmetini görmek bizleri çok mutlu ediyor.”

Belediye personeline gösterdiği özveriden ötürü teşekkür eden Başkan Küçükler, “Hepinizden Allah razı olsun. Bu şehre verdiğiniz hizmetlerden ötürü hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER