ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL35°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Kasım 2012 Pazar 10:59

Bursa'nın eğitim kararlılığı

Bursanın eğitim kararlılığı


Mükemmellikte 'Kararlılık Belgesi' alan Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü 21. Kalite Kongresi, Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapıldı. Geniş bir katılımla gerçekleştirilen kongreye, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kurumsal Gelişim Ekibi de katıldı.

KalDer Bursa Şubesi ile işbirliği yaparak toplam kalite sürecine giren Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, geçtiğimiz yıl 'Mükemmellikte Kararlılık Belgesi' almıştı. Bu kapsamda, mükemmellik yolculuğunda çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü kalite kongresine katıldı. Müdür Yardımcısı Ensar Manav başkanlığında kurulan Kurumsal Gelişim Ekibi ile 21. Kalite Kongresi'ne katılan Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, çalışmalarına devam ederek hizmet kalitesini yükseltmek istiyor.

Kurum olarak iş mükemmelliğini hedeflediklerini belirten Ensar Manav, “Bursa’da 500 bini aşan öğrenciye, velilerine ve öğretmenlerimize hizmet veriyoruz. Sorumluluklarımızın bilinciyle ‘En iyi, en mükemmel hizmeti nasıl veririz?’ konusunda ciddi çalışmalarımız var.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER