ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 11:49

Bursa Ticaret Borsası’nda seçim heyecanı

Bursa Ticaret Borsasında seçim heyecanı


Bursa Ticaret Borsası'nda seçim heyecanı yaşanıyor. Seçimlerde tam 40 yıldır başkanlık yürüten Rıza Aydın ile iş adamı Özer Matlı yarışıyor.

Bursa Ticaret Borsası’nda 599 üye sandık başına gidiyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan seçimlerde iki aday yarışıyor. Bursa Ticaret Borsası’nın 40 yıllık başkanı Rıza Aydın ile Özer Matlı seçimlerde iki liste halinde yarışıyor. Oyunu gazetecilerin eşliğinde kullanan Özer Matlı, “Bursa ve borsa için tarihi bir gün yaşıyoruz. Tüm Bursalılar için borsamızda yeni hizmetler yapmaya yeni ekibimizle talip olduk. Sonuçlar inşallah bizler için de hayırlı olur. Heyecanlıyız. Seçim sonuçlarında da be heyecana değecek bir sonuç ortaya çıkar inşallah. Borsa ile Ticaret odası arasında gerekli işbirliği şimdiye kadar pek görülmedi. İnşallah bundan sonra iki kurumun işbirliğine yönelik çalışmalarını göreceğiz. Birlikten güç doğar. İnşallah kurumlarımızla Bursa için çalışacağız” dedi.

40 yıldır başkanlık görevini yürüttüğünü belirten Rıza Aydın ise oy kullanmayı düşünmediğini, seçimin seyrine göre akşam saatlerinde sandık başına gidebileceğini açıkladı. Borsa'da oy kullanma işlemi saat 17.00'a kadar sürecek.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER