ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Haziran 2013 Pazar 18:43

Burç Koleji Kozaspor'u ağırladı

Burç Koleji Kozasporu ağırladı


 Özel Burç Kozan Mimar Fatma Tutar İlkokulu Müdürü Abdulhadi Kaya, geçtiğimiz günlerde Bal Ligi'ne yükselen Kozan Belediyespor futbol takımının idareci ve oyuncularını okullarında ağırladı.

Okul Müdürü Abdulhadi Kaya, Kozan Spor Yönetim Kurulu ve teknik heyeti, futbolculara okulu gezdirip bilgi verdi. Kozan Belediyespor’un BAL Ligi’ne yükselmesinden mutluluk duyduklarını kaydeden Müdür Kaya, ''Bizim eğitim misyonumuzda eğitim öğretimin yanında il ve ilçemizin herhangi bir alanda yapmış oldukları başarıları ve kazanımları da bizi çok heyecanlandırıp mutlu eder, başarı sahipleri ile paylaşmaya ve özel günlerinde birlikte ve beraber olmaya gayret ederiz.'' dedi.

Kozan Belediyespor’un bu başarısının başta başbakan olmak üzere yönetim kurulu, teknik heyet, futbolcular ve Kozan halkının desteği ve ekip ruhunun birlikteliğinden geldiğini söyledi. Bu başarıdan dolayı emeği geçen herkesi kutlayan Kaya, başarıların devamını diledi.

Kaya, "Davetimize icabetinizden dolayı Kozan Belediyespor takımı yönetimi ve oyuncularımıza teşekkür eder, bu başarının Kozanımıza hayırlı olmasını dilerim." diye konuştu.

Yemek programı sonrasında Kozan Belediyespor Antrenörü İzzet Kunt, Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Tok ve Yaşar Karaman, Okul Müdürü Kaya’ya Kozan Belediyespor forması, flaması ve saati hediye etti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER