ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Şubat 2013 Perşembe 21:04

Boğazlıyan Kaymakam Vekili Çelik’e veda yemeği

Boğazlıyan Kaymakam Vekili Çelike veda yemeği


Yozgat’ın Boğazlıyan Kaymakam Vekilliği görevini yürüten Ömer Faruk Çelik’in görev süresinin sona ermesi nedeniyle onuruna veda yemeği verildi.

Kaymakam Vekili Çelik için Boğazlıyan Şeker Fabrikası Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen veda yemeğine Aydıncık Kaymakamı Hakan Kafkas, Yenifakılı Kaymakamı Selami Kaya, Çayıralan Kaymakamı Adem Başoğlu, Boğazlıyan Jandarma Komutanı Üsteğmen Ferit Çimen, Emniyet Müdürü Erdal Tepe, Askerlik Şube Başkanı Teğmen Raşit Eren, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Yasin Aygül, Özel İdare Müdürü Recep Boylu, Vakıf Müdürü Turan Kaya, Ziraat Odası Başkanı İsmet Alparslan, Ak Parti İlçe Başkanı Hamza Kaya, İl Genel Meclis Üyesi Bayram Eroğlu, Kurum Müdürleri, Belde Belediye Başkanları, muhtarlar, iş adamları ve davetliler katıldı.

Kaymakam Çelik, burada yaptığı konuşmada Boğazlıyan’da görev yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, Boğazlıyan’ı unutmayacağını söyledi. Kaymakam Çelik,"Görev süresince buradan hiç ayrılmayacakmış gibi elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Boğazlıyan’dan güzel anılarla ayrılıyorum." dedi.

İlçe halkının çok sıcakkanlı olduğunu ifade eden Kaymakam Çelik, "Boğazlıyan’da kısa sürede çok güzel günlerim geçti. Biz burada sevgi saygı gördük, sevgi saygı göstermeye çalıştık. Boğazlıyan’da görev yapmaktan dolayı gerçekten memnun kaldım. Buradaki görev süremi, kaymakamlık hayatım boyunca tatlı anı olarak hatırlayacağım, herkese teşekkür ediyorum. Buradan ayrılırken gördüğümüz güzel yerleri, güzel insanları unutmayacağız. Benim hayatımda çok önemli bir dönüm noktası olmuştur. Boğazlıyan halkının hoşgörüsü sayesinde hiç bir sıkıntı yaşamadık. Bizi her zaman muhabbetle kucakladılar. Bugün burada veda yemeğinde gösterilen ilgi de gerçekten çok güzel. Burası benim meslek kariyerimde asla unutmayacağım bir ilçe ve ayrı bir yeri var." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER