ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 10:18

Birecikli genç sporcular İstanbul’da seçmelere katıldı

Birecikli genç sporcular İstanbulda seçmelere katıldı


Birecik İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün koordinesinde Birecik Kaymakamlığı ve Birecik Belediyesi'nin katkıları ile yaşları 10 ile 14 arasında değişen 27 genç başlarında futbol antrenörü Tuncer İnanç'ın gözetiminde Fenerbahçe Spor Kulübü Fikirtepe Tesisleri'nde Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol Şubesi'nin alt yapı seçmelerine katıldı.

1999 ve 2003 yılları arasında doğan Birecik'in yetenekli gençleri burada profesyonel seçmelere katıldı. Fenerbahçe'nin yanı sıra Kasımpaşa, Sarıyer, İstanbul Büyükşehir Belediye Spor ve Fatih Karagümrük Spor gibi İstanbul takımlarının alt yapı sorumluları da gençleri izleyerek yetenekli olanları kulüplerine davet ettiler.

Seçmelere katılan gençler, futbolun yanı sıra İstanbul'un güzelliklerini de görmüş ve kısa süre de olsa İstanbul'u gezmiş oldular. Gençlerin Birecik'ten İstanbul'a giderek buradaki profesyonel futbol seçmelerine katılmalarında, İstanbul'u gezip görmelerinde emeği geçen Birecik Kaymakamlığı, Birecik Belediyesi ve organizesinden dolayı Birecik İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gençler, aileleri ve hocaları şükran ve minnet duygularını ilettiler.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER