ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Aralık 2012 Salı 15:49

Beyzaspor'un tek hedefi...


Türkiye Erkekler Voleybol 3. Lig C Grubu'nda mücadele eden Beyzaspor, ligin ilk yarısını 2. sırada tamamladı. Beyzaspor Kulüp Başkanı Hamza Çalışkan, voleybolda artık marka olduklarını belirterek, "Tek hedefimiz Adana'yı 2. ligde temsil etmek." dedi.

Beyzaspor, ligde oynadığı 5 karşılaşmadan 4 galibiyet 1 yenilgi alıp 12 puan toplamayı başarırken, ikinci yarı için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kulüp Başkanı Hamza Çalışkan, Adana'yı 3. ligde temsil eden tek voleybol takım olduklarını hatırlatarak, "Voleybolda artık bir marka olduk. Bundan dolayı sorumluluklarımız arttı. Tek hedefimiz 2'nci lige çıkmak. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz.” diye konuştu.

Antrenör Yusuf Kenan Kök ise takımın genç bir ekipten oluştuğunu ifade ederek, oyuncuların arkadaşlık ortamının çok iyi olduğunu bildirdi. Takıma katılan yeni oyuncuların da arkadaşları ile çabuk uyum sağladıklarına dikkat çeken Kök, "Ligin ikinci yarısına fırtına gibi girmeyi hedefliyoruz. Şehrimizi gelecek yıl 2. ligde temsil etmek için ne gerekiyorsa yapacağız, oyuncularımda bu çabayı görüyorum." ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER