ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Eylül 2013 Cumartesi 18:17

Belediyenin yeni iş makineleri hizmete sunuldu

Belediyenin yeni iş makineleri hizmete sunuldu


Niğde Belediyesi, yeni aldığı araç ve iş makineleri ile hem yerli üretime destek verdi, hem de araç parkında eski araçların yakıt maliyetlerini aza indirerek tasarruf sağladı.

Niğde Belediye Başkanlığı tarafından alımı gerçekleştirilen 3 adet kazıcı yükleyici, 1 adet 20 tonluk lastikli ekskavatör, 1 adet 30 tonluk paletli ekskavatör düzenlenen hizmete sunuldu. Alınan araç ve iş makinelerinin bir bölümü kent meydanında sergilendi. Araçların hizmete sunuş programına Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, AK Parti Milletvekili Ömer Selvi, Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, İl Genel Meclis Başkanı Erdal Koçyiğit, AK Parti İl Başkanı Emrah Özdemir’in yanı sıra çok sayıda kurum ve kuruluş yöneticileri ve vatandaş katıldı.

Makinelerin maliyetinin 1 milyon lira civarında olduğunu belirten Başkan Akdoğan, "Makinelerimizin devamı var. Kamyonlarımız, TIR’ımız, silindirimiz, itfaiye aracımızı da önümüzdeki günlerde getirerek hizmete sunacağız. Niğde Belediyesi olarak 2013 yılında üç buçuk milyon liralık iş makinesi alımı yaparak araç parkını güçlendireceğiz." dedi.







KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER