ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Şubat 2013 Cuma 21:23

Belediye, stadyum temelini Gürsel Tekin'le atacak

Belediye, stadyum temelini Gürsel Tekinle atacak


Antalya'nın Manavgat Belediyesi, 5 bin kişilik stadyumun temelini 14 Şubat Sevgililer Günü'nde CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'le birlikte atacaklarını bildirdi.

        Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yaptığı yazılı açıklamada, 29 Mart mahalli seçimler öncesi halka verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini belirtti. Sözen, 14 Şubat'ta CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in katılımıyla Kum mevkiinde zemin etüt çalışmaları tamamlanan alanda 5 bin kişilik stadyumun temelini atacaklarını ifade etti. Stadyumu TFF'nin belirlediği 5 bin seyirci kapasitesine göre yapacaklarını belirten Sözen, halkın büyük bir eksikliğini gidererek, kentteki spor hayatına da yöne vereceklerini dile getirdi.

        Sözen, "Manavgat Belediyesi'nin temelini atacağı 5000 kişilik stadyum kentimizin büyük bir eksiğini giderecek. Kent merkezindeki mevcut stadyumumuz birçok etkinlikte yetersiz kalmakta idi. Örneğin belediyemizin düzenlediği yağlı güreş organizasyonunda, diğer belediyelerden ek tribün istemek zorunda kalmıştık. Ayrıca stadyum, Manavgat Belediyesporumuz için de büyük bir altyapı desteği olarak algılanmakta. Stadyumumuzu çalışmaları sık sık denetleyip üzerinde durarak en kısa sürede inşa edeceğiz." dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER