ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Aralık 2013 Pazartesi 16:39

Belediye personeli moral depoladı

Belediye personeli moral depoladı


Kayseri Talas Belediyesi'nin gelenekselleştirdiği yıl sonu personel moral gezisi bu yıl da Nevşehir'in Kozaklı ilçesindeki kaplıcada gerçekleşti.

Hafta sonunu kaplıcada havuza girip hamamda terleyerek geçiren personel, hem yılın stresini attı hem de şifalı kaplıca suyundan istifade etti. Talas Belediye Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Önal, iki günlük tatilde teknik ve idare personelle toplantı düzenleyerek, hizmetin daha kaliteli, hızlı ve artırılması için karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım ise her yıl bu tür gezi düzenleyerek personelin yılın stresinden kurtulması ve enerji depolamasını sağlamaya çalıştıklarını söyledi. Başkan Yıldırım, "Hızlı ve verimli bir çalışmanın ardından personelimizi her yıl sonunda dinlendirerek daha verimli hale getirmeye çalışıyoruz. Böylelikle sokaktaki temizlik hizmeti veren personelimizden asfalt ekiplerine, bürodaki çalışanımızdan zabıta görevlilerine varana kadar tüm personelimiz arasında birlik ve beraberlik artarken, çalışma alanında ekip ruhu da artmış oluyor. Bu programın yanı sıra yıl içerisinde çalışan personelimizin moral ve motivasyonunu artıracak çeşitli eğitim ve gezi faaliyetleri düzenliyoruz." ifadelerini kullandı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER