ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL5°C
Karla Karışık Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Eylül 2013 Cumartesi 10:20

Belediye çalışanları sabah yürüyüşüyle stres attı


Kayseri Melikgazi Belediyesi çalışanları, sabah erken saatlerde belediye başkanı ile birlikte yaptıkları yürüyüşle stres attı. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi bünyesinde yer alan birimlerde çalışanlara yönelik moral günleri çerçevesinde sabah ve doğa yürüyüşünün devam ettiğini, bu etkinliğin bir bakıma hizmet içi eğitim semineri gibi olduğunu söyledi.

Çok amaçlı ve büyük ölçekli yatırım ve hizmetlerde emeği geçenlerin yorgunluklarını, streslerini atmalarını sağlamak için bir bakıma hizmet içi motivasyon düzenlediklerini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Yoğun iş programında çalışanlara moral desteği sağlamak istedik. Bu amaç ile bugün daire müdürleri şeflerinin iştirak ettiği sabah sporu ve doğa yürüyüşü yaptık. Belediye çalışanlarının birbirini tanımaları, sohbet etmeleri hem de bir nebze de olsa eğlenmelerine yardımcı olmak, birbirleri ile spor karşılaşmaları yaparak stres atmalarını sağlamak amacı ile kış aylarında kapalı spor salonlarındaki etkinlikleri yaz aylarında doğa yürüyüşleri şeklinde gerçekleştiriyoruz. Bu tür etkinliklerle hem bireylerin daha iyi tanışması, hem birimler arasında kaynaşma hem de genel çalışma temposunu yükseltme açısından büyük faydası olmaktadır.“ dedi.

Ali Dağ mevkiinde gerçekleştirilen sabah sporu ve doğa yürüyüşüne katılan belediye çalışanları ile sohbet eden ve onlarla birlikte spor yapan Başkan Memduh Büyükkılıç, çalışanların birbirleri ile olan dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinin iş başarısında büyük etkisi olduğunu ve birimler arasında uyumun çalışmalara ivme kazandırdığını sözlerine ekledi.

Sabah sporu ve doğa yürüyüşü sonrası Melikgazi Belediyesi Emlak ve Gelir Müdürü Ahmet Yalçın’ın, Kıranardı Bölgesinde yer alan bağ evinde sabah çayı içilerek yorgunluk atıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER