ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2014 Salı 14:50

Belediye Başkanı Topaloğlu, seçim çalışmasını başlattı

Belediye Başkanı Topaloğlu, seçim çalışmasını başlattı


19 Mayıs Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye başkan adayı Osman Topaloğlu, ilçenin gençleriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Topaloğlu kahvaltıda yaptığı konuşmada, "Seçim startını siz değerli gençlerimizle vermek istedim. 30 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala siz değerli gençlerimizle bir araya gelerek hasbihal etmek istedim.
2009 seçimlerinde olduğu 2014′de de siz değerli gençlerimize çok iş düşüyor.Yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmaları arkadaşlarınıza anlatarak,bizlerin sahadaki en büyük temsilcisi sizler olacaksınız.
İlçemize kazandırdığımız yatırımlar ortada. İlçemize yarı olimpik yüzme havuzu kazandırıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan onay çıktı. Yatırım programına alındı, parası hazır. Bizden yer tahsisi bekliyorlar. 15 dönümlük bir yer tahsisi yapacağız. 2 ay içerisinde ihale aşamasına gelecektir. İlçemiz Kumcağız Mahallesi üzerinde, Sevgi Evleri yanında bulunan 10 dönümlük arazi üzerinde Spor Kompleksi için proje çalışmamız tamamlandı. Parası hazır, yakın zamanda ihalesi gerçekleşecek. AK Parti’nin kırmızı çizgileri vardır. Bizlerin de en önemli unsurlarından birisidir. Etnik milliyetçiliğe kesinlikle karşıyız. Bundan kesinlikle taviz vermeyiz. Sizlerle kesinlikle bu muhabbetler içerisine girmeyin." dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER