ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Şubat 2014 Cuma 16:24

Başkan Yılmaz, Vezirköprü’nün geleceği çok parlak

Başkan Yılmaz, Vezirköprünün geleceği çok parlak


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Vezirköprü’de partisinin ilçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı.

Vezirköprü’de yapılanları diğer ilçelere örnek gösterdiklerini kaydeden Başkan Yılmaz, "Özellikle bu tarihi binaların restorasyonunu, güzel bir Osmanlı ilçesi olan Vezirköprü’nün bu tarihi dokusunu ortaya çıkartan çalışmaları gerçekten gurur duyarak anlatıyoruz. Vezirköprüy’ü buram buram hatıra kokan, buram buram Osmanlı hatıraları kokan ve bu hatıralar nedeniyle de gidip görülmek istenen bir turizm destinasyonu, bir turizm uğrak yeri haline getirme yönünde özellikle çaba göstereceğiz ve özellikle bu temayı nakış gibi işleyeceğiz. Bu benim en önemli gayretlerimden bir tanesi olacak. Geçen geldiğimizde İbrahim Bey'le beraber Vezirsuyu'na gittik. Vezirsuyu aslında Vezirköprü’ye denizin gelmesi gibi bir şey. Bunların dışında bir de av turizmine yönelik, doğa turizmine yönelik baktığımızda Vezirköprü’nün geleceği gerçekten çok parlak ve biz Vezirköprü ile gurur duyuyoruz." dedi.

Açılışa Başkan Yılmaz’ın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Yapıcı Özel, Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, Vezirköprü İlçe Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Sadık Edis, belde belediye başkanları, İl ve İlçe yöneticileri ve çok sayıda partili ile vatandaş katıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER