ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mart 2014 Pazar 11:14

Başkan Yaşar, sporcularla kahvaltıda buluştu

Başkan Yaşar, sporcularla kahvaltıda buluştu


Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Batıkent Kültür Spor tarafından Çakırlar Mahallesi’nde düzenlenen kahvaltıda çok sayıda sporcu ve aileleriyle bir araya geldi.

Kahvaltıya; CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ali Buçan, CHP Batıkent Temsilcisi Sinan Daştan, Batıkent Kültür Spor Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Çelebi, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası eski Başkanı Mehmet Koç, Turgut Özal Mahallesi Muhtarı Suna Sezer’in yanı sıra çok sayıda sporcu ve aileleri katıldı.

BATIKENT’E STAD SÖZÜ

Sporu ve sporcuyu her zaman desteklediğini dile getiren Yaşar, Türkiye’nin geleceği için zinde beyinlere ihtiyaç duyulduğunu belirterek, “Amatör kulüplere malzeme ve ulaşım desteğinin yanı sıra bazı bölgelerde yer verdik. Batıkent’e Hasan Doğan Stadı gibi bir projeyi kazandıracağız. Sizlere hizmet edecek kalıcı eserler yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca, 6 bin kişilik Mehmet Akif Ersoy Kapalı Spor Salonu’nun temelini atacağız. Sadece futbola değil sporun tüm dallarına hizmet etmek istiyoruz. Amatör kulüplere sahip çıkmaya devam edip, bütçelerine katkı sağlayacağız.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER