ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Mart 2014 Pazar 13:53

Başkan Yaşar, eski lastikçi esnafını dinledi

Başkan Yaşar, eski lastikçi esnafını dinledi


CHP Yenimahalle Belediye Başkan adayı ve mevcut Başkan Fethi Yaşar, Ostim’de bulunan eski lastikçi esnafı ile bir araya geldi.

Eski Lastikçi Kooperatif Başkanı Hüseyin Özdoğan’ın da aralarında bulunduğu esnaflarla sohbet eden Yaşar, talepleri dinlemeyi de ihmal etmedi. Torba Yasası'na girmeyen belediye olarak halkın karşısına gururla çıktığını belirten Yaşar, “İnsanların en hayırlısı insana faydalı olandır. Ben Yenimahalle’yi çok seviyorum. Ömrümün 52 yılını burada geçirdim. Ankara’da esnaflık da yaptım, komşuluk da. Sizlerin ne zor şartlar altında çalışıp, para kazandığınızı çok iyi biliyorum. Bunun içinde sizlere sağlıklı, hijyenik ve daha güzel ortam sağlamak için elimden gelen desteği vereceğim. Çünkü sizler emeğe emek katanlarsınız. Bu meslek dünyanın dört bir tarafında var. Amacımız sizlerin daha sağlıklı bir ortamda çalışması.” diye konuştu.

Esnafın yoğun ilgisi ile karşılaşan Yaşar, konuşmasının ardından istek ve şikayetleri dinledi. Belediyenin çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar, Yaşar’ın tüm Yenimahalleliler tarafından çok sevildiğini belirtti.

Ev ziyaretleri ve toplantılara ara vermeksizin devam eden Fethi Yaşar, Şentepe Barıştepe Mahallesi’nde ikamet eden Kaya ailesinin misafiri oldu, ardından Şentepe Pamuklar TOKİ konutları sakinleriyle toplantı yaptı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER