ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 12:11

Başkan Uğurlu'ya Hollandalı gurbetçilerden ziyaret

Başkan Uğurluya Hollandalı gurbetçilerden ziyaret


KARAMAN (CİHAN)- Hollanda’da yaşayan ve Avrupa’daki Karamanlı gurbetçilerin sesi olmayı hedefleyen Biz Bize Karaman Vakfı Başkanı Fehmi Uzun ve beraberindeki yöneticiler Karaman Belediye Başkanı Sayın Kâmil Uğurlu’yu makamında ziyaret etti.

Vakıf Başkan Fehmi Uzun Karaman’da olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, Hollanda ve Karaman’daki projelerini anlattı. Karaman’ın gün geçtikçe daha da büyüdüğünü söyleyen Uzun; “Karaman artık eski Karaman değil. Çok büyük gelişmeler var. Memleketimiz artık kasaba havasından kurtulmuş ve şehir havasına girmiş. Bu çalışmalardan ötürü Sayın Belediye Başkanımız Kâmil Uğurlu’ya teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Biz Bize Karaman Vakfı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu da “Vakfınızı kurduktan hemen sonra ilk faaliyetiniz olan Karamanlı engellilere yönelik akülü araç kampanyanız için sizleri kutluyorum. Sizin vesilenizle 70 akülü araç Karaman’da yaşayan ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza kazandırıldı. Böylelikle hem Allah’ın takdirini kazandınız, hem de engelleri kaldırdınız.” diye konuştu.
CİHAN

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER