ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Şubat 2014 Cuma 16:00

Başkan Özgan: Altyapı sorununu çözdük


Kozan Belediye Başkanı ve AK Parti Kozan Belediye başkan adayı Kazım Özgan, seçim çalışmaları kapsamında Tavşantepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Sis Müzikhol ve Düğün Salonunda düzenlenen toplantıda vatandaşlara hitap eden Başkan Özgan, “Bizden önce on yıldır muhalefet yönetiyordu bu ilçeyi. Bana bu süre içerisinde doğru dürüst ilçede gerçekleştirdikleri hizmetleri anlatsınlar. İlçemizdeki değişim ve hizmetlerin asıl mimarı sizlersiniz. Çünkü beni bu göreve sizler getirdiniz. Görevime ilk başladığım yıllarda göç yolunda bulunan tekel bayiyi yerinden kaldırdım ve orada ışıklandırma gerçekleştirdim. Bugün göç yolumuz cıvıl cıvıl. İlçemizdeki karanlık günler artık geride kaldı.” diye kaydetti.

Tavşantepe Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri hizmetleri anlatın Başkan Özgan; “Mahallemizde bulunan deremizin ıslahını tamamlamak üzereyiz ve etrafında yürüyüş yolu yapacağız. Kozan’da daha önce parke taşı yoktu ama bugün her mahallemizde hatta köylerimizde bile parke taşı döşedik. Yine elli yıldır altyapısı olmayan kelebekler semtinin bu sorununu çözdük.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER