ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Haziran 2013 Pazar 17:02

Başkan, kızının nikahını kıyarken duygulandı


Göynükbelen Belediye Başkanı Adnan Uludaş’ın kızı Betül Uludaş, Ümit Altın ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikâhını kızın babası olan Göynükbelen Belediye Başkanı Adnan Uludaş kıydı. Baba Uludaş, nikâh sırasında duygulu anlar yaşadı.

        Belediye Düğün Salonu'nda yapılan nikâh merasimine Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, İsmet Su, Mustafa Öztürk, AKP İl Başkanı Sedat Yalçın, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri, belediye personeli ve çok sayıda davetli katıldı.

        Kızının nikâhını kıyarken hüzünlenen Uludaş, kızının ve damadının çok ısrar etmesi üzerine nikâh kıydığını belirtti. “Belediyemize müracaat eden çiftler hakkında araştırma yaptık. Evlenmeye hiçbir engelleri olmadığını tespit ettik. Sizlerin ve şahitlerin huzurunda nikâhlarını kıyıyorum.” diyen Ulutaş, damat ve kızını tebrik etti.

        Nikâhın ardından genç çift dans etti. Düğün, havai fişek gösterisiyle renklendi. Uludaş, düğün töreninde sahneye çıkarak eşi ve kızlarıyla dans etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER