ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Haziran 2014 Çarşamba 16:22

Başkan Kara, pazarıcı esnafını ziyaret etti

Başkan Kara, pazarıcı esnafını ziyaret etti

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Salı pazarında bulunan pazarcı esnaflarını ziyaret etti.


Pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Semt Pazarları Dernek Başkanı Ömer Çalışkan’a da yeni hizmet bürosundan dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yerel seçimlerdeki teveccühlerinden dolayı esnaflara teşekkür eden Belediye Başkan Kadir Kara, birlikte yönetim esasıyla beraber hizmet verdikleri pazar esnafını bundan sonraki süreçte de sorunlarını çözmeye devam edeceklerini söyledi. Kara, "Osmaniyeli hemşehrilerimizin pazarlardan beklentilerini en makul şekilde yerine getirmek için çalışacağız. Osmaniye’deki semt pazarları sisteminin de daha güzel bir şekilde işlemesi hususunda birlikte yönetim esasıyla dernek ile birlikte çalışacağım" dedi.

Başkan Kadir Kara’dan her zaman iyilikler ve iyi hizmetler gördüğünü söyleyen Semt Pazarları Dernek Başkanı Ömer Çalışkan da "Bizler her konuda sorunlarımıza çözüm arayan başkanımızı destekliyoruz." dedi

Başkan Kadir Kara’ya Salıpazarı esnafı ziyaretinde Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Uçan, İsmet Bal, Pazarcılar Dernek Başkanı Ömer Çalışkan ve yönetimi eşlik etti.
KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER