ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mayıs 2013 Cumartesi 21:35

Başkan Deniz: Engellilerimizin sorunu hepimizin sorunudur


Kırşehir’in Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, engellilere her zaman her koşulda destek olunması gerektiğini belirterek, engellilerin sorununun herkesin ortak sorunu olması gerektiğini söyledi.

Engelliler Haftası nedeniyle Yerköy Engelliler Derneği’ni ziyaret eden Başkan İsmail Deniz, başkan H. Ahmet Sarıaslan’dan derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kurumların, engellilerin sosyal hayatta yer almalarını sağlayacak projeler üretmesi gerektiğini belirten Deniz, "Engelli kardeşlerimiz kendi aralarında dayanışma kurup bu dernek çatısı altında birleşerek engelsiz bir yaşam sürdürmedeki kararlılıkları takdire değer bir tutumdur. Bu günün sağlıklı bireyleri yarının engelli adaylarıdır. Engelli kardeşlerimizin sorunu hepimizin ortak sorunudur. Onların ekonomik ve sosyal hayatta yer alabilmeleri için kurumlar arası ortak projeler üretilmeli ve hayata geçirilmelidir. Engelliler haftası vesilesi ile tüm engelli kardeşlerimize sağlık, sıhhat ve engelsiz bir yaşam diliyorum." diye konuştu.

Dernek Başkanı H. Ahmet Sarıaslan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Deniz’e teşekkür etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER