ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 12:51

Başkan Çetin’den öğrencilere karne hediyesi

Başkan Çetinden öğrencilere karne hediyesi


Ankara'nın Pursaklar ilçesindeki yaklaşık 25 bin öğrenci karne sevinci yaşadı. Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, öğrencilere karne hediyesi olarak ilçeyi tanıtan puzzle hediye etti.

    Pursaklar Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu’nda karne töreni düzenlendi. Törene Kaymakam Salih Bıçak, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Ertuğrul, ilçedeki yöneticiler, okul idarecileri, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

    2012-2013 eğitim öğretim yılını başarı ile tamamlayan binlerce öğrenci karne sevinci yaşadı. Karnelerini ilçe protokolünün elinden alan öğrenciler, yılın yorgunluğunu 3 ay sürecek yaz tatilinde atacak. Öğrencilere yaz tatilinde bol bol kitap okumaları ve spor yapmalarını isteyen protokol üyeleri, öğrencilerin başarısından dolayı hem okul idaresini hem de öğretmenleri tebrik edip, öğrencilere başarılar diledi.

    Bu yıl da karne töreninde öğrencileri hediyesiz bırakmayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, ilçede yapılan faaliyetlerin yer aldığı bir puzzle hazırlattı. Hazırlanan bu puzzle öğrencilere dağıtan Başkan Çetin, “İlçemizde yaptığımız faaliyetleri, projeleri sizler de bu puzzle’de göreceksiniz. Çünkü geleceğin yöneticileri sizler olacaksınız. İlçemizi iyi tanıyalım.” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER