ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Şubat 2014 Cuma 16:37

Başkan Çelikcan: İlçeye ilk kapalı semt pazarını biz yaptık


Adana Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ilkleri gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını belirtti. Önümüzdeki dönem için de yeni projeler hazırladıklarını aktaran Çelikcan, ”Yüreğir’de ilk kapalı semt pazarını biz yaptık

Önümüzdeki dönem ise bu kapalı semt pazarlarını sayısını artırarak vatandaşlarımızın rahat ortamlarda alışveriş yapmalarını sağlayacağız. Diğer günlerde ise çocuklarımız buralardan faydalanacaktır. İçerisinde yapacağımız düzenlemelerle oyun sahası haline dönüştürüp çok amaçlı hale getireceğiz. Pazar kurulmadığı günlerde vatandaşlarımız buralardan faydalanacak. Artık Yüreğir’de sokak aralarına pazar kurulmasının önüne geçmiş olacağız. Zaten bir kaç yıl sonra sokaklara pazar kurulması bakanlık kararıyla yasaklanacaktır. Biz şimdiden tedbirimizi almış olacağız.” dedi.


Bugüne kadar verilen bütün sözlerin yerine getirildiğini kaydeden Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, “Yapamayacağımız hiç bir şeyi bugüne kadar söz vermedik. Göreve geldikten sonra 11 kültür evleri, 11 taziye evi, kültür merkezi, kültür park, kapalı semt pazarı yapma sözünü yerine getirdik. Önümüzdeki dönem bunları daha da geliştireceğiz. İhtiyacı olan bölgelere yenilerini yapacağız. Benim vatandaşlarımızdan isteğim boş ve uçuk vaatlerle oy isteyenlere aldanmayın. Yoksa ümitleriniz boşa çıkar.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER