ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ağustos 2013 Çarşamba 12:22

Başkan Çelikcan, 4 günlük bebeğe isim babalığı yaptı


Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, mahalle ziyaretleri sırasında 4 günlük bebeğe isim babalığı yaptı. Çelikcan, Seyfettin Akman’ın 4 günlük bebeğine Muhammet Emin ismini verdi.
Mahalle gezilerini sürdüren Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar ve teşkilat görevlileri de eşlik etti.

Koza Mahallesi sakinlerinden 46 yaşındaki 4 çocuk annesi ve eşi hapiste olan Gülseren Tilki’yi ziyaret etti. Tilki ile sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Çelikcan, aileye gerekli desteğin verileceğini aktardı. Ziyaret sonrası mahalle sakinleri aralarında sıkça gördükleri Başkan Çelikcan’a sevgi gösterilerinde bulundu. Çelikcan daha sonra Güzelevler Mahallesi’nde Seyfettin Akman’ın evine gitti. Ziyaret esnasında 4 günlük bebeğe isim koyması talep edilen Başkan Çelikcan, bebeğe Muhammet Emin ismini verdi.

Ziyaretin yapıldığı evin bitişiğinde ‘yufka ekmek’ pişiren kadınlarla sohbet eden Başkan Çelikcan; “Mesaimizi bitirdikten sonra her akşam farklı mahallede vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet ediyoruz. Biz yaptığımız hizmet ve projelerimizi anlatırken vatandaşımızda istek ve şikayetlerini iletiyor. Hamdolsun mahallelerimizde yol konusunda şikâyetler bitti. Parklarımız yenilendi. Kültür Evlerimizin hizmetleri artarak devam ediyor. Kültür parkını yakında, kültür merkezimizi de yılsonunda açacağız. Yılların ihmaline uğramış ilçeye ne kadar hizmet etsek azdır.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER