ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Aralık 2013 Pazartesi 16:47

Başkan Büyükkılıç mahalle sakinleriyle bir araya geldi

Başkan Büyükkılıç mahalle sakinleriyle bir araya geldi

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Turan ve Şubaşı mahallelerinde vatandaşlar ile sohbet ederek esnaf ziyaretlerinde bulundu.


Turan Mahallesi ile çevresini gezerek belediye çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Memduh Büyükkılıç, Turan ve çevre semtlerinde halk ile sohbet ederek kahvehanede vatandaşlar ile çay içti, onların sorun ve dileklerini dinledi. Park alanını gezen Büyükkılıç, bu soğuk havalarda çocukların kapalı bir alanda spor yapabilecekleri bir tesise ihtiyaç olduğunu söyledi.

Başkan Büyükkılıç, “Semtleri gezerek hem belediye çalışmalarını yakından takip ediyor hem de bölge halkı ile sohbet etme imkanı buluyorum. Turan ve Subaşı mahalleleri adeta belediyemizin hizmet yağmuruna tutulan yerlerdir. Son dört yıldır yapılan yatırımlar ile bu bölgeler şehirli olmanın ve büyükşehir de yaşamanın farkına vardılar. Daha doğrusu Melikgazili olmanın farkını yaşıyorlar. Gesi Köprüsü ismine yakışır olarak gerçekten bölge insanının gönüllerine hitap etti.” dedi.

Subaşı Mahallesi'nin en uzak yerleşim alanı olduğunu ifade eden Büyükkılıç, "Ancak uzaklığı kilometrede olup hizmette bize çarşı kadar yakındır, merkeze uzaklığı hizmet verilmesine engel veya bahane olmamaktadır." diye konuştu. Başkan Memduh Büyükkılıç, hanımlar ve çocuklarla 2014 yılı içerisinde yapılmasını istedikleri hizmetlerin neler olduğu konusunda sohbet etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER