ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Mayıs 2013 Pazartesi 15:28

Başkan Bozkuş, vatandaşların sorunlarını dinledi


Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, düzenleyerek halkın hizmetine sunulan Kent Ormanı'nda aileleriyle piknik yapan vatandaşların ve öğrencilerin sorunlarını dinledi.

Başkan Bozkuş, Kars kent ormanının vatandaşların hizmetine girmesiyle birlikte hemşehrileri tarafından ilgi gördüğünü görmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Bozkuş, “Kars Belediyesi olarak halkımıza en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla öncelikli olan ihtiyaçların büyük bir kısmını karşıladık. Karslıların en büyük problemi olan su ve altyapı çalışmalarını tamamladık. Şimdi yapacak olduğumuz hizmetler şehrin görüntüsünü değiştirecek olan büyük projeler olacak. Park ve bahçe sayılarımızı artıracağız. Sosyal anlamda Kars iyiye doğru gidiyor. Kars’ın kentsel dönüşüm ve kentsel tasarımına başladık. İnşallah bu hizmetlerimizle Kars’ı hak ettiği yere getireceğiz.” dedi.

BU YAZ KARS’TA 40 KİLOMETRE ASFALT YAPILACAK

Başkan Bozkuş, eleştiriye açık olduklarını da ifade ederek, “Bizler her türlü eleştiriye ve öneriye açığız. Bu şehir hepimizin, hepimiz burada söz hakkına sahibiz. Asfaltlama çalışmalarımıza, havaların düzelmesiyle birlikte devam edeceğiz. Geçen yıl birçok ana caddemizi asfaltladık. Diğer ara yollar ve bağlantı yollarında da asfaltlama çalışmalarına başlayarak, şehir içinde 40 kilometrelik daha yolu asfaltlayacağız.” şeklinde konuştu.

Kars Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Nurhan Bahşi ise Nevzat Bozkuş’a teşekkür ederek, “Nevzat Bozkuş, piknik alanındaki herkesi dinledi. İsteklerimizi ve şikâyetlerimizi sordu. Eleştirilerimize cevap verdi.“ ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER