ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Şubat 2014 Salı 20:17

Başkan Altepe Orhaneli ilçesi ve Göynükbelen beldesini ziyaret etti

Başkan Altepe Orhaneli ilçesi ve Göynükbelen beldesini ziyaret etti


Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, Orhaneli ve Göynükbelen beldesinin'deki vatandaşları ziyaret etti.

Bursa’nın Orhaneli İlçesine bağlı Göynükbelen beldesine gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, burada vatandaşlara sohbet ederek dertlerini dinledi. Başkan Altepe yeni büyükşehir yasasıyla Göynükbelen'e daha büyük hizmetler yapılacağını, tarımın ve hayvancılığın geliştirilmesi için buralara yatırımlar yapılması için çalışmalar yapıldığını söyledi.

Başkan Altepe daha sonra Orhaneli’nde Salı günleri kurulan Beyce Pazarını gezerek buradaki pazarcı esnafıyla tek tek gezerek sohbet etti ve taleplerini dinledi. Daha sonra ilçe merkezinden bulunan seçim bürosunda konuşma yaptı.
Bursa Büyükşehir Belediyesinin Bursa'ya yaptığı çalışmaları tüm Türkiye'nin bildiğini belirtti. Başkan Altepe, "Orhanelili vatandaşlarımız bizleri her konuda yalnız bırakmadı. Yapılan anketlerde en yüksek sonuçları Orhaneli halkından aldık. Orhaneli artık yalnız değil. Bu bölge tesislerle kanatlanacak. Bursa’nın Muradiye'sine ne hizmet yapılıyorsa Orhaneli'ne de aynı hizmet yapılacak. Buralarda hayvancılık daha da gelişecek. Artık geriye dönük bir göç olacak. Seçimde Bursa'da ve Orhanelimizde büyük farkla kazanacağız." dedi.

Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu da “İlçemize yaptığımız yatırımları tüm vatandaşlarımız görüyor. Büyükşehir yasasıyla bu hizmetlerin kat ve katı ilçemize ve köylerimize yapılacak." dedi.

Tatlıoğlu, Altepe'ye yöreye ait üzerinde Yörük simgeleri bulunan Yörük heybesi hediye etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER