ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 14:45

Başkan Akdoğan’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Akdoğana hayırlı olsun ziyareti


Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak, Yönetim Kurulu Üyeleri ve işyeri temsilcileri, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ı makamında ziyaret ederek adaylık başvurusunun hayırlı olmasını diledi.

Belediye Başkanı Akdoğan’ın 2009 yılından bugüne kadar personeline verdiği desteklerden ve sağladığı güvenilir çalışma ortamından dolayı en önemlisi de belediye çalışanlarına sağladığı imkanlarla çalışanların gönlünde taht kurduğunu belirten Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak; “Sizinle ilgili arkadaşlarımızın güzel düşünceleri, teveccühleri var. Arkadaşlarımıza size hayırlı olsun ziyareti yapacağımızı söylediğimizde hiçbir siyasi görüş fark etmeksizin sizinle ilgili güzel düşüncelerini ve başarı temennilerini ilettiler. Bu noktada temennilerimizi açık bir şekilde şahsınıza iletmek ve hayırlı olması için ziyarette bulunduk” dedi.

Niğdeli hemşerilerinin teveccühü ile yaklaşık 5 yıldır Niğde’ye hizmet etmenin gururunu yaşadığını dile getiren Başkan Akdoğan; “Tabi bu bir süreç. 5 yıla yakın bir süreçte beraber çalıştık. Belediye çalışanlarımızı bir aile gibi gördüm her zaman. Hiç kimseyi bir birinden ayırt etmedik. Herkes düzgün çalıştığı ve gayret ettiği müddetçe herkesin yanında olduk kimseyi mağdur etmemeye gayret gösterdik, özen gösterdik. Mümkün olduğu kadar belediye imkânlarını sizlerin lehinde kullanmaya gayret gösterdik. Dolayısıyla sizin faydanıza olacak maddi manevi sizi destekleme noktasında olmak için bu güne kadar gayret gösterdik. Biz sizlerden memnunuz. Bizim herhangi bir beklentimiz olmadan, böyle bir ziyareti gerçekleştirdiğinizden dolayı sizlerin de bizim yanımızda olduğunun açık bir göstergesi. Bundan dolayı sizlere müteşekkirim teşekkür ediyorum.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER