ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Şubat 2014 Pazartesi 19:20

Başkan adayı Çelik, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti

Başkan adayı Çelik, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti


AK Parti Kayseri Kocasinan Belediye Başkan adayı Mustafa Çelik, Sanayi Odası, Ticaret Odası ve Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek esnafı yakından ilgilendiren projeleriyle, esnaf dostu belediye olmaya devam edeceklerini belirtti.

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk ziyaretini Kayseri Sanayi Odası’na yapan AK Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Mustafa Çelik’i Oda Başkanı Mustafa Boydak ve Meclis Başkanı Hüseyin Okandan ağırladı.

30 Mart seçimlerinde Mustafa Çelik’e başarılar dileyen Mustafa Boydak, “Sayın Çelik’in toplumdaki saygın yerini, faaliyetlerini hepimiz biliyoruz. Kayseri’de her dönem olduğu gibi İnşallah bu seçim dönemi de centilmen bir yarış içinde geçer. Şehrimizin ahengi çok önemli ancak kalitenin yakalanması için rekabet ortamı oluşmalıdır.” diye konuştu.

Sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları, üniversiteler ve belediyelerin sergilediği uyumun Kayseri’yi Türkiye ortalamasının üzerinde tuttuğunu vurgulayan Mustafa Çelik de “İnşallah seçilmemiz durumunda bu uyumu artırarak sürdürmenin gayreti içinde olacağız.” dedi. Konuşmaların ardından Kayso Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Mustafa Çelik’e günün anısına porselen cezve takımı hediye etti.

Mustafa Çelik ve beraberindekiler daha sonra Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Alan’ı ziyaret ederek bir süre görüştü. Esnaf Odaları Birliği’nin her zaman ayrı bir yerinin olduğunu belirten Mustafa Çelik, esnafların iş imkanlarını artıracak projelerinin olduğunu ve geliştirilecek her projede yine Esnaf Odaları Birliği’nin görüşlerini alacaklarını söyledi.

Büyükşehir, Kocasinan ve Melikgazi Belediyesi'nden esnaflar olarak çok memnun olduklarını belirten Mustafa Alan, ‘Ben Mustafa Çelik’i yakından tanıyorum. Kocasinan Belediyesi’nde de daha aktif hizmet yapacağınıza inanıyorum. Proje tanıtım toplantınızı izleme imkanımız oldu ve anlattığınız her işi yapacağınız kanaatindeyiz” şeklinde konuştu.

Mustafa Çelik de Oda Başkanı Alan’a Kapalı Semt Pazarları projesini detaylı olarak anlattı. Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği ziyaretinin ardından Ticaret Odası’na geçen Mustafa Çelik, Oda Başkanı Mahmut Hiçyılmaz tarafından karşılandı.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER