ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2013 Salı 16:42

BAGİAD üyelerine kişisel ve kurumsal gelişim eğitimi veriyor

BAGİAD üyelerine kişisel ve kurumsal gelişim eğitimi veriyor


Batman Girişimci İşadamları Derneği (BAGİAD)’ın üyelerine yönelik kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri devam ediyor.

Dernek üyelerine yönelik son iki ay içerisinde verilen dış ticaret ve İngilizce eğitimlerinden sonra BAGİAD Gençlik Komitesi tarafından organize edilen ve hitabet ve liderlik danışmanı Muhammed Alpkent tarafından verilen 'Etkili İletişim' ile 'Beden Dili Ve Kişisel İmaj' eğitimleri dernek eğitim ve konferans salonunda gerçekleştirildi.

Verilen eğitimlerde katılımcıların hem kendisini hem kurumunu temsil eden bireyler olarak bu temsili ‘pozitif etkiyle’ gerçekleştirebilmeleri ve ilişki çevrelerinde ‘doğru iletişim’ yürütebilmeleri konusunda mesafe kat etmeleri amaçlandı.

44 kişinin katıldığı eğitimlerde ayrıca; etkili iletişim süreçlerinde beden dili kavramının önemi, sözsüz iletişimde etkili dinleme, profesyonel imaj, imaj insanın çalışma hayatını nasıl etkiler, yanlış yönetilen imaj örneklemeleri, profesyonel imajı oluşturan faktörler, imaj yönetiminde 3 altın kural, imaj kırıcı faktörler gibi konular anlatıldı.

Katılımcılar tarafından eğitimin son derece verimli ve faydalı geçtiği ortak görüş olarak dile getirildi. Eğitime katılanların sertifika alacağını belirten dernek yönetimi; bu ay içerisinde ayrıca planlama ve verimlilik ile motivasyon ve başarı eğitimlerinin verileceğini vurguladı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER