ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2014 Perşembe 15:54

BAFUMDER'den kitap bağışı

BAFUMDERden kitap bağışı


Bafra Kaymakamı Ali Katırcı’nın geçtiğimiz günlerde başlattığı kitap bağışı kampanyasına Bafra Umut Derneği(BAFUMDER) sessiz kalmayarak ilk bağışçı olarak 1000 kitapla destek verdi.

Araca yüklediği kitapları Bafra Hükümet Konağı önüne getiren BAFUMDER Başkanı Hülya Yangın Ertekin, Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Necmettin Özel’e 1000 adet kitabı teslim etti.
Kitap bağışı için Dernek Başkanı Hülya Yangın Ertekin’e ve yönetimine teşekkür eden Özel, "Bafra Kaymakamımız Ali Katırcı ve eşleri Hacer Katırcı’nın başlatmış olduğu anlamlı kitap bağışı kampanyasına 1000 kitap vererek ilk katılan Bafumder’e sonsuz şükranlarımızı sunarız." dedi.

BAFUMDER Başkanı Hülya Yangın Ertekin ise "Bafra Kaymakamı Ali Katırcı ve eşi Hacer Katırcı’nın başlatmış olduğu kitap bağışı kampanyasına Bafra Umut Derneği olarak sessiz kalmak istemedik. 1000 adet çeşitli türde kitapları teslim ettik. Çok mutluyuz. Nedeni ise ilk olarak kampanyaya öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz." diyerek desteklerinin devam edeceğini belirtti.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER