ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Şubat 2014 Pazartesi 16:11

Bafralı öğrencilere giysi yardımı yapıldı


SİNPAŞ GYO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik’in, Bafra Kaymakamlığı'na ihtiyaç sahibi öğrenciler için gönderdiği giysiler Kaymakam Ali Katırcı tarafından dağıtıldı.

Kaymakam Ali Katırcı, dağıtımda yaptığı açıklamada, ’’Sinpaş GYO Gayrimenkul Yatırım ortaklığı tarafından Bafra ilçesindeki okullara dağıtılmak üzere giysi yardımı yapıldı. Bizde bu gelen giysileri 53 okul ve 568 öğrencimize yapılan inceleme ve araştırmalar sonucunda dağıtımını yaptık.
İlk başta anlamlı yardım için SİNPAŞ GYO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik’e ve tüm yetkililere teşekkür ederim. Yardımların içinden çıkan mektup ise bizleri ayrıca duygulandırdı. Mektupta Avni Çelik,’’ Sevgili Çocuğum, Çorum’un yetiştirdiği işadamları olarak bizler sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Bu çerçevede öncelikle çocuklarımıza giyim,gıda ve eğitim başta olmak üzere çeşitli konularda destek oluyoruz. Cenab-ı Hak imkan verdiği müddetçe de desteklerimiz sürecektir. Hediyemizi seninle aramızdaki güçlü bağın küçük bir parçası olarak görmeli başarılı bir öğrenci olmayı hedeflediğin ve başardığın her zamanda senin yanında olacağımızı bilmelisin.’’sözleri bizleri duygulandırdı." dedi.

Dağıtımda ayrıca Bafra Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Hasan İrer ile Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu’da hazır bulundu
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER