ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mart 2014 Cuma 12:56

Bafra Cezaevi'nde emeklilere veda yemeği

Bafra Cezaevinde emeklilere veda yemeği


Bafra T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda görev yapan 2 personelin emekliye ayrılmaları dolayısıyla veda gecesi düzenlendi.

Samsun'un Bafra T Tipi Kapalı Ceza infaz Kurumu'nda görev yapan GİH sınıfından Galip Cankurt ve İnfaz Koruma Başmemuru Nazım Avcı için kurum yemekhanesinde düzenlenen geceye Bafra Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Keçeli, Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Turan, Bafra T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Kasım Demiralp, Açık Cezaevi Müdürü Recep Göğüş ile Kurum 2. müdürleri, kurum personeli ve aileleri katıldı.

Açılış konuşması yapan Kurum Müdürü Kasım Demiralp, ‘‘Yıllarca beraber çalıştığımız iki personelim aktif görevlerinden ayrılmış oluyorlar. Özveriyle ve çalışkanlıklarıyla tanınan bu personelimizle bundan sonra yine görüşeceğimiz, bir araya geleceğiz. Emekli olduk diye bizlerden uzaklaşmamalarını, bizleri unutmamalarını bizleri ziyaret etmelerini kendilerinden istirham ediyorum. Kendilerine yeni hayatlarında sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam diliyorum." dedi.

Galip Cankurt ve İnfaz Koruma Başmemuru Nazım Avcı için düzenlenen gecede Bafra Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Keçeli, Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Turan plaket sundular.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER