ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 12:42

Babalar Kayseri Park’ta yarışacak


Kayseri Park’ta Babalar Günü için yarışma düzenlendi. 15-16 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek yarışmaya Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 200 lira ve üzerinde alışveriş yapan herkes katılabilecek. Yarışmada, kurulan kaleye isabetli penaltı atışı yapan ziyaretçilere çeşitli hediyeler verilecek.

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 15-16 Haziran tarihlerinde babaları ağırlayacak. Kayseri Park’ın cumartesi ve pazar günlerini kapsayan Babalar Günü kampanyasına katılmak için merkezde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 200 lira ve üzerinde alışveriş yapmak yeterli. Alışveriş yaparak danışma noktasında fatura veya fişlerini Renk Kart’ına işleten ziyaretçiler Babalar Günü için düzenlenen yarışmaya katılabilecek.

Yarışma kapsamında Kayseri Park’ın zemin katına bir kale kurulacak. Bu eğlenceli oyuna katılarak başarılı olan ziyaretçileri Sevil, Mudo City ve Nike mağazalarından hediye çekleri; Altınyıldız, Kiğılı ve Sabri Özel’den çeşitli hediyeler; Bay Döner’den iskender keyfi ve Melikşah Üniversitesi Fitness Salonu’ndan 1 aylık üyelik gibi birçok özel ödül bekliyor olacak. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER