ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Eylül 2013 Perşembe 18:51

Aydın itfaiyesi 9 ayda 789 yangına müdahale etti


Aydın Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, 2013 yılı başından 25 Eylül 2013 tarihine kadar 789 yangına müdahale etti. Yangın yerine 2 ila 4 dakika arasında ulaşan itfaiyeyi ziyaret eden Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, fedakarca görev yapan personeli başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

    Yangınla mücadelede eden fedakar itfaiyecileri ziyaret eden Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İtfaiye Müdürlüğü’nün, Fatih ve Merkez İtfaiye grubundan kentin her noktasındaki yangına 1 araç ve toplam 6 personelle 2 ile 4 dakika arasında ilk müdahale ettiğini söyledi.

    Takviye araç ve personel desteği de yine 2 ile 4 içinde yangın yerine ulaştığını belirten Çerçioğlu, “Aydın Belediyesi İtfaiye Müdürlüğümüz yılın ilk 9 ayında gösterdiği başarılı çalışmaları ile Aydın halkının takdirini kazanmıştır. İçinde bulunduğumuz İtfaiyecilik Haftası'nda personelimizin rakamlarla ortaya koyduğu başarı çok önemli. İtfaiye personelimiz günü geldiğinde kendi canlarını tehlikeye atarak vatandaşın malı ve canı için olağanüstü bir şekilde görev yapmaktadır. Tüm İtfaiye personelime fedakarca yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür eder, İlimiz genelindeki tüm itfaiyecilerimizin itfaiyecilik haftalarını kutlarım.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER