ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2013 Pazar 18:48

AYAMDER Başkanı Kılçık, güven tazeledi

AYAMDER Başkanı Kılçık, güven tazeledi

Adana Yapı Müteahhitleri Derneği başkanlığına yeniden Murtaza Kılçık getirildi


 Adana Yapı Müteahhitleri Derneği başkanlığına yeniden Murtaza Kılçık getirildi. Kılçık, "Tek ses olduk. Aynı heyecan ve sinerjiyle yolumuza devam edeceğiz." dedi.

Dernek binasında gerçekleşen kongreye tek listeyle gidildi. Kılçık, tüzük gereği ikinci ve son kez başkanlığa seçildiğini hatırlatarak, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yeni dönemde yeni arkadaşlarıyla birlikte daha da güçleneceklerini söyleyen Kılçık, "Aynı heyecan ve sinerjiyle yolumuza devam edeceğiz. Yeni dönemde de çalışmalarımızı sürdürerek iyi sonuçlar almaya devam edeceğimize inanıyorum. Eski yönetimdeki arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederken aramıza aldığımız yeni arkadaşlarımıza da yeni görevlerinde başarı diliyorum." dedi.

Yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Başkan, Murtaza Kılçık, Mustafa Fidan Vursavuş , Ziya Yamaç, Zafer Ofluoğlu, Adnan Ulusoğlu, Halit Erdoğan ,Tamer Gülcan, Ahmet Bozkurt, Emre Yıldırım, Ercan Avşar, Alaaddin Bulgan, Ramazan Yüksel, Halil Ibrahim Paşa Özdemir, Hakan Coşkun ve Nadir Vurankaya 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER