ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Aralık 2013 Perşembe 14:47

Atlasjet’ten sanayi odasına ziyaret


Atlasjet Havacılık AŞ Kayseri Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Eren, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak’ı makamında ziyaret etti.

Atlasjet Havacılık’ın Kayseri seferlerini yaklaşık bir yıldır aralıksız olarak devam ettirdiğine dikkat çeken KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, “Atlasjet Kayseri’den başlattığı Atatürk Havalimanı varışlı ve çıkışlı seferlerinde önemli bir alternatif haline gelmiş durumda. Biz de Kayseri Sanayi Odası olarak bu hizmetlerinden dolayı Atlasjet’e çok teşekkür ediyoruz. Kayserili hemşehrilerimize hem rekabet oluşturdular, hem de alternatif bir hizmet sunmuş oldular. Dakikliği ile de hoşumuza giden bir yönetim anlayışı var. İstanbul uçuşlarının yanı sıra bölgemize ta Nevşehir’e kadar bedelsiz transfer hizmetleri vermekteler. Tüm bu hizmetler için kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Şehirlerin ya da bölgelerin gelişmişliğinin bir göstergesinin de uçuş sayısının fazlalığı ile alakalı olduğunu ifade eden Başkan Boydak, Kayseri’de son yıllarda bu konuda önemli gelişmeler yaşandığını belirterek, Kayserili hemşehrilerinin Atatürk Havalimanı alternatifini sunan Atlasjet Havayolları'na teveccüh göstereceklerine inandıklarını söyledi.

Atlasjet Havacılık AŞ Kayseri Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Eren ise desteklerinden dolayı Kayseri Sanayi Odası’na teşekkür ederek, bölge insanına hizmet verme imkanı bulduklarından dolayı kendilerini şanslı hissettiklerini belirtti. Gerek turizm gerekse sağlık alanında Kayseri’nin önemli bir potansiyele sahip olduğunu kaydeden Eren, verdikleri hizmetlerle ve fiyatlarla herkesin kesesine ve gönlüne hitap etmeye çalıştıklarını sözlerine ekledi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER