ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Şubat 2014 Pazartesi 15:34

Atlantik Okulları başarılı öğrencilerini ödüllendirdi

Atlantik Okulları başarılı öğrencilerini ödüllendirdi


Atlantik Okulları, 2013-2014 öğretim yılı birinci döneminde yapılan değerlendirme sınavı sonuçlarına göre, sınıflarında ilk üçe giren öğrencileri ödüllendirdi.

Ahlatlıbel Kampüsü’nde yapılan ödül törenine kalabalık bir davetli topluluğu ve öğrenci velileri katıldı. Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Atlantik Okulları Genel Müdürü Bahattin Özkaya, başarıya ve başarılı öğrencilere dikkatleri çekmek istediklerini belirtip, "Büyük başarıları hedefleyerek yola çıkan okullarımız, elde ettikleri ulusal ve uluslar arası başarılarla hep başarının merkezinde oldular. Bize destek sunarak, bize güvenerek bu önemli yolda yürümemize katkıda bulunan velilerimize ve tüm çalışanlarımıza şükranlarımı arz ediyorum.” dedi.
Başarılı öğrencileri ve başarıyı ödüllendirmeyi sürdüreceklerini ifade eden Genel Müdür Özkaya, Atlantik Okulları’nın yeni öğrencilerle tanışarak bu başarı yolculuğuna devam edeceğini söyledi.

Törende, okullar ve sınıflar sırasıyla sahnedeki yerlerini alarak ödüllerini aldı. Başarıları takdir gören öğrencilerin oldukça mutlu oldukları gözlenirken, öğrenci velileri de çocuklarını sahnede görmüş olmanın haklı gururunu yaşadı.

Törende ayrıca, Atlantik Okulları’nın 2013 yılı başarıları anlatıldı. TÜBİTAK Bilim Olimpiyatı başarıları, 2013 LYS‘de elde edilen dereceler, çeşitli sportif etkinliklerde elde edilen başarılar ve uluslar arası başarılar slaytlarla izleyicilere aktarıldı. Atlantik Sanat Topluluğu da çeşitli gösterilerle törene renk kattı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER